Profil společnosti

Profil společnosti

Velkoobchodní společnost JAKUB a.s. se pohybuje na českém trhu již od roku 1991 a za tu dobu si zde dokázala vytvořit vynikající podmínky a respektované postavení nejen v ČR, ale i u svých zahraničních partnerů. Zaměřuje se zejména na oblast elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu, přičemž hlavní důraz je kladen především na kvalitu.

Kvalitní materiál je úplným základem každé činnosti vytvářející hmotné statky, a tudíž i pro nás hraje roli více než zásadní, jaký materiál a zboží prodáváme. Nedílnou součástí našich služeb je tedy také technické a projektové poradenství ve spolupráci s předními světovými výrobci či prezentace nových produktů a norem. Společnost se výrazně orientuje na odvětví průmyslu, jelikož právě průmysl je výrazným hnacím motorem ekonomiky ČR. Zaměřujeme se zejména na elektromontážní firmy a průmyslové subjekty v oboru elektro-energetiky, přičemž se naše zboží a materiál k zákazníkům dostávají prostřednictvím husté sítě obchodních středisek po celém území České republiky. Již od počátku činnosti je pro společnost vždy na prvním místě maximální spokojenost zákazníka. Tomu je přizpůsoben i organizační systém struktury, řízení, logistiky a kontroly, jenž musí umožnit bezproblémové plnění našich středisek a tím i pružné plnění objednávek a přání našich zákazníků.

V současné době tvoří skupinu JAKUB tyto společnosti:

Jejich zastoupení se nachází v těchto městech – Nový Bor, Olomouc, Košťany, Praha, Nové Město nad Metují, Česká Lípa, Hodonín, Hradec Králové, Liberec, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín, Chomutov, Teplice, Rakovník, Louny, Plzeň, Sokolov, Ostrava, Znojmo, Vsetín, Brandýs nad Labem, České Budějovice, Havlíčkův Brod, Brno, Kralupy nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Most, Tábor, Pelhřimov, Kladno, Mladá Boleslav, Písek, Benešov, Strakonice, Jihlava a Bratislava.

 

Máme jméno
...v severních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...na Slovensku

Máme jméno
...v Česku

Máme jméno
...v jižních Čechách