Kalendáře

Kalendáře

Tradiční zakončení roku patří již pravidelné vernisáži spojené s uvedením kalendáře na následující rok. Jedná se o příjemné setkání všech našich obchodních partnerů a přátel, pro něž je tato společenská událost určena jako výraz poděkování.

Všech si velmi vážíme a víme, že bez nich by naše společnost nebyla tím, čím je. Proto každý rok pečlivě vybíráme z množiny vynikajících tuzemských autorů – fotografů, přičemž jeden z nich pro nás posléze vytvoří velkoformátové umělecké dílo ve spolupráci se známými i méně známými, avšak neméně působivými tvářemi. Namátkou můžeme zmínit např. Kláru Issovou, Janu Kirschner, Zuzanu Kainarovou, Agátu Hanychovou či výrazné osobnosti z oblasti sportu – tváří kalendáře byla také olympijská vítězka Eva Samková či tenistka Andrea Hlaváčková.

V minulosti byly naše kalendáře i několikrát oceněny cenou Kalendář roku, což dokazuje vynikající úroveň práce vybraných fotografů.

Každý další kalendář je pro nás zcela novou a příjemnou zkušeností a my se již teď společně s Vámi těšíme na další zajímavé kalendáře společnosti JAKUB a. s.

 

Máme jméno
...v severních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...na Slovensku

Máme jméno
...v Česku